SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy

Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy
Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy
Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy
Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy
Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy
Nowe garnitury w Salonach Moda Zielinscy

Możliwości komponowania indywidualnych zestawów z wykorzystaniem najnowszych garniturów z kolekcji na jesień i zimę są bardzo szerokie. Nie tylko koszula, ale również dodatki takie, jak poszetka czy krawat sprawiają, że garnitur zupełnie odmienia wygląd mężczyzny. Jeśli dodać do tego również trzeci składnik w postaci kamizelki okazuje się, że możliwości jest jeszcze więcej.

Zmiana koloru koszuli i krawata sprawia, że możemy uzyskać zupełnie inny wygląd ubierając ten sam garnitur. Dodanie klasycznej białej poszetki złożonej w tzw. TV-fold podnosi poziom formalnej elegancji takiego zestawu jeszcze wyżej. Poszetka to ważny detal w męskiej stylizacji – pozwala bowiem na maskowanie mankamentów przez to, że przyciąga uwagę. Mała chusteczka złożona w fantazyjny sposób potrafi zdziałać cuda w męskiej stylizacji.

Dobry garnitur, koszula i krawat to klasyczny i prosty zestaw, a dostarcza mnóstwo możliwości tworzenia różnych stylizacji. Propozycje, które bazują na garniturze w kolorze grafitowym i granatowym to klasyk gatunku. Propozycja z białą koszulą i białą poszetką jest najbardziej elegancka i jednocześnie bardzo formalna. Z kolei stylizacja z koszulą w niebieskim, biznesowym kolorze to również lubiany przez Panów zestaw.

Dress code w korporacjach nie lubi eksperymentów, dotyczy to zwłaszcza osób na eksponowanych stanowiskach. Dlatego polecamy przede wszystkim umiar i powściągliwość i koncentrujemy się na znakomitej jakości tkaninach i starannym wykończeniu. Garnitury z naszych kolekcji, takich marek jak Wilvorst, NOOR czy Carl Gross szyte są z doskonałych wełen, są to tkaniny w 100% naturalne, dzięki czemu świetnie się układają, a po zdjęciu i zawieszeniu na wieszaku nie odkształcają, za to wracają do naturalnego kształtu. Wybierając garnitur warto zwrócić uwagę na takie właściwości i jakość tkaniny.

Założenie bądź rezygnacja z kamizelki sprawia, że mamy do dyspozycji dodatkowy element, który całkowicie zmienia charakter stylizacji. Garnitur z kamizelką polecamy na bardziej formalne okoliczności – do pracy, na ważne spotkanie, ale również na uroczystość rodzinną, podczas której pełnimy określoną funkcję. Dobrym przykładem jest w tym wypadku świadek na ślubie, o którego oczekuje się, że będzie świetnie ubrany, choć nie może przyćmić Pana Młodego.

Garnitur w wersji dwuczęściowej można ubrać z krawatem, muszką lub bez ozdoby pod szyją. W tej ostatniej wersji będzie to już oczywiście propozycja zupełnie casual.
Garnitur trzyczęściowy daje zdecydowanie największe pole do popisu. Zwłaszcza taki garnitur, który łatwo można zestawiać z innymi elementami garderoby.

Zapraszamy do naszych Salonów Moda Zielińscy w Centrum Mody w Nadarzynie oraz Centrum Łopuszańska, gdzie doradzamy naszym Klientom i pomagamy im stworzyć eleganckie stylizacje, które doskonale wpasowują się zarówno w biznesowe ramy, jak również kreują ich indywidualny styl.