SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021

Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021
Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021
Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021
Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021
Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021
Najmodniejsze garnitury ślubne na rok 2021

Jakie są obecnie najmodniejsze i najczęściej poszukiwane przez Panów Młodych garnitury ślubne? Kolor, fason i stylistyka garnituru – przedstawiamy co dzieje się w ślubnej modzie męskiej. Oryginalne i klasyczne garnitury ślubne znakomitych marek, jak Wilvorst, Tziacco czy NOOR możecie przymierzyć w naszych Salonach w Centrum Łopuszańska w Warszawie i w Centrum Mody w Nadarzynie - serdecznie zapraszamy Panów Młodych na indywidualne wizyty!

Granatowy garnitur ślubny Wilvorst

Garnitur granatowy to absolutny klasyk męskiej modzie ślubnej od wielu lat. Jego największą zaletą jest uniwersalność, co sprawia, że doskonale pasuje na niemal każdą ceremonię ślubną i nie tylko. Jest bowiem często ubierany również na inne okoliczności i do pracy. Granatowy granatowemu nierówny – im ciemniejszy odcień tym bardziej formalny, a kolor tzw. Midnight Blue to jego najbardziej oficjalna i formalna wersja, która jest najodpowiedniejsza na wieczorowe przyjęcia.

Niebieski garnitur ślubny Wilvorst

Dużą popularnością ostatnio cieszy się również niebieski garnitur nie tylko na ślub czy wesele, ale także na inne okazje. Jest nieco mniej formalny niż garnitur granatowy, niemniej świetnie się sprawdzi zwłaszcza na ślub latem, który zaczyna się za dnia. Stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznego, ciemnego garnituru.

Szary garnitur ślubny Tziacco i Wilvorst

W 2021 roku swoją dobrą passę kontynuują garnitury w szarym kolorze. Zazwyczaj ten kolor dobrze się sprawdza w stylizacjach tzw. rustykalnych, czy też mniej formalnych. Wesele odbywające się latem, na łonie natury, czy też w ogrodzie to świetne miejsce właśnie na taką stylizację. Jeśli ceremonia ślubna i wesele będzie miało raczej swobodny charakter i odbędzie się w sezonie wiosenno-letnim, szary garnitur w jasnym odcieniu jest doskonałą opcją. Garnitur w szarym kolorze to również doskonała propozycja na wesela w bardziej kameralnych warunkach.

Biały garnitur ślubny Wilvorst

Biały garnitur męski to przypadek szczególny, zarezerwowany tak naprawdę do ślubów, które odbywają się na plaży, popularny bywa również w krajach śródziemnomorskich. My mamy tutaj na myśli popularny duet – biała marynarka i czarne spodnie, który to jest bardziej dostosowany do naszych warunków. Oba kolory stanowią dla siebie nawzajem doskonałe tło i nie konkurują z białą suknią ślubną Pani Młodej. W tej stylizacji dobrze też wyglądają kontrastujące detale, np. czarne klapy na białej marynarce czy czarna mucha założona do białej koszuli.

 


Zapraszamy serdecznie Panów Młodych i Narzeczonych do Salonów Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska w Warszawie oraz Centrum Mody w Nadarzynie na ślubne przymiarki.