SALON: Centrum Mody, Nadarzyn

Moda Zielińscy - Bugatti

odzież męska

SALON: C.H. "LAND"

Moda Zielińscy

odzież damska i męska

SALON: C.H. "Łopuszańska 22"

Moda Zielińscy - Bugatti/Wilvorst/Corsocomo

odzież damska i męska

ATELIER: C.H. "Łopuszańska 22"

Atelier Iwona Zielińska

suknie ślubne

Aktualności/

Garnitury ślubne na rok 2021. Część II

Garnitury ślubne na rok 2021. Część II
Garnitury ślubne na rok 2021. Część II
Garnitury ślubne na rok 2021. Część II
Garnitury ślubne na rok 2021. Część II
Garnitury ślubne na rok 2021. Część II

Czarny garnitur ślubny Wivorst

Czarny garnitur ślubny to klasyka, w najbardziej prestiżowym wydaniu. Wyjątkowa stylizacja na szczególne ceremonie, idealnie sprawdzi się na ślub i eleganckie wesele w stylu glamour. Czarny garnitur, zwłaszcza smokingowy wpisuje się znakomicie w dress code typu black tie. Warto jednak pamiętać, że uroczystość w takim stylu powinna odbywać się raczej wieczorem i na pewno nie w pełnym słońcu – na tę porę roku zarezerwowane są inne stylizacje dla Pana Młodego. Czerń jest dostojna i należy zwrócić również uwagę na to, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały, również wygląd sukienki Pani Młodej i typ urody Pana Młodego.

 

Garnitur smokingowy Wilvorst


O tym garniturze możemy napisać, że to król klasyków. Trudno o bardziej elegancki męski ubiór – doskonały na niemal każdą okazję, które wymaga eleganckiego dress code. Warto jednak pamiętać, że taki garnitur jest odpowiedni na naprawdę najbardziej prestiżowe i wykwintne wesela.

 

Bordowy garnitur ślubny Wilvorst

 

Bordo jest nietypowym, ale coraz popularniejszym kolorem garnituru, który wybierają Panowie Młodzi na ślub. Wśród niestandardowych męskich stylizacji w ostatnich latach zdaje się dominować. O czym warto pamiętać? Aby kolor nie był zbyt jaskrawy – ten lepiej zarezerwować na dodatki. Natomiast głęboki odcień bordo dodaje Panu Młodemu charakteru i szlachetności. Bordo w odcieniu wina Marsala był jednym z kolorów roku Instytutu Pantone, zawdzięcza temu swoją popularność w modzie. To kolor, który dobrze sprawdza się na wesele zwłaszcza jesienią, ponieważ może nawiązać do otaczającej aury.

 

Zielony garnitur ślubny Wilvorst


Butelkowa, ciemna zieleń to kolejny klasyczny kolor w modzie, który jest ponadczasowy. Nieczęsto występuje w stylizacjach ślubnych, ale zasługuje na szczególną uwagę. Od pewnego czasu również inne odcienie zieleni zyskują na popularności – lżejsze i jaśniejsze, które bardziej nawiązują do stylu boho czy rustykalnego. Zieleń pasuje do każdego typu urody, trzeba tylko pamiętać, aby wybrać właściwy odcień do koloru włosów czy karnacji.


Garnitur ślubny w kratę Wilvorst oraz inne wzory Tziacco

 


Wzorzysty garnitur w kratę jeszcze niedawno byłby przejawem ekstrawagancji, czy wręcz złego gustu, ale w modzie wszystko zależy. Przede wszystkim od deseni kraty, koloru, wielkości, a także charakteru ceremonii ślubnej. W najnowszych kolekcjach Wilvorst i Tziacco nie brakuje nie tylko garniturów w kratę, ale również w ornamenty kwiatowe czy bardziej abstrakcyjne. W przypadku takich garniturów trzeba jednak wszystko szczegółowo dopasować i skorzystać z porady stylisty, ponieważ łatwo o przesadę. Niemniej jest to jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na męską ślubną stylizację w tym sezonie.

 

Zapraszamy serdecznie Panów Młodych i Narzeczonych do Salonów Moda Zielińscy w Centrum Łopuszańska w Warszawie oraz Centrum Mody w Nadarzynie na ślubne przymiarki.