Wilvorst
Niemiecka marka, która od ponad 96 lat z powodzeniem produkuje odzież. Obecnie wyspecjalizowana w szyciu męskich garniturów. Prezentuje styl łączący nonszalancję i zmysłowości. W asortymencie fasony smukłe, ale swobodne. Innowacyjne rozwiązania w zakresie kieszeni. Kolory i fasony garniturów oraz akcesoriów harmonizują ze sobą w najdrobniejszych szczegółach. Najważniejsza jest jakość materiałów. Najwyższej jakości materiały są miękkie i lejące, tworząc wrażenie niezwykłego szyku. Kontrastujące wyłogi wyznaczają trendy. Nowe gładkie lub prawie gładkie materiały, a także mikroprojekty wnoszą powiew świeżości. Przeważające kolory to czarny, brązowy i kasztanowy, a także szary, niebieski, srebrny i szampański.

Igar
Suknie ślubne, wieczorowe, wizytowe. Najnowsze wzory, kroje i materiały. Idealne na specjalne okazje. 

Prestige
Producent sukni wieczorowych, wizytowych i ślubnych.

Francoise
Polska firma rodzinna z tradycjami starego rzemiosła. Kolekcja wizytowa, która spełnia wymogi elegancji, klasyki z nutą ekstrawagancji. To co wyróżnia markę to wykwintne materiały, zdobienia, bogactwo kolorów w dobrej jakości. Dodatkowym atutem są krótkie serie wykonanych produktów co sprawia, że każda kobieta może czuć się wyjątkowo na wszelkich okazjach i przyjęciach.

Tziacco
Nowa linia odzieży męskiej Firmy WILVORST. Kolekcja wielofunkcyjna- od ślubów po stylowe przyjęcia. Dużą wagę przywiązuje się do wzorów graficznych. Charakterystyczne dla tej linii są garnitury w paski z arabeskowymi motywami. W asortymencie oprócz dekoracyjnych kamizelek duży wybór pasujących chust i krawatów.

KONTAKT:
Dom Handlowy Moda-Zielińscy sp. j
e-mail: biuro@modazielinscy.pl
telefon: +48 602 582 138